Obchodní zástupce pro Vodafone Czech Republic a.s.

Pracovní náplň:

  • prezentace a prodej celého portfoliaproduktů společnosti Vodafone Czech Republic a.s.pro firemní zákazníky
  • osobní jednání se stávajícími i novými potenciálními firemními zákazníky z oblasti malých a středních firem
  • aktivní rozšiřování portfolia zákazníků
  • monitoring konkurence
  • zjišťování potřeb stávajících i potenciálních firemních zákazníků
  • příprava nabídek pro potenciální firemní zákazníky
  • získávání (akvizice) nových firemních zákazníků
  • účast na pravidelných produktových a prodejních školeních

Profil ideálního kandidáta:

  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • příjemné, profesionální a reprezentativní vystupování
  • schopnost rozhodovat se samostatně, zodpovědnost
  • spolehlivost a vysoké pracovní nasazení (aktivní přístup)
  • zkušenosti s přímým prodejem služeb firemním zákazníkům výhodou (ideálně v oblasti telekomunikací)
  • orientace na výsledky
  • kreativní myšlení
  • ochota cestovat
  • motivace a ochota se neustále učit novým věcem
  • znalost MS Office
  • flexibilita a odolnost vůči stresu
  • živnostenský list nebo ochota si ho zřídit
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • externí spolupráci na živnostenský list
  • vstupní zaškolení
  • spolupráci v motivujícím prostředí
  • osobní a profesionální rozvoj
  • podporu našeho Back Office
  • flexibilní pracovní doba
  • motivační systém provizních odměn, přibližně 40.000,- Kč a více, odměna je závislá na objemu a druhu prodaných služeb
  • firemní akce

Své životopisy prosím zasílejte na info@bestlevel.cz